تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 4068

رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

توجه ویژه شورای شهر تبریز به مسیرگشایی و رفع ترافیک

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: امروز یکی از اولویت های اصلی شورای شهر تبریز اجرای مسیر‌گشایی و رفع معضل ترافیک در شهر است
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز شهرام دبیری امروز در حاشیه بازدید از چند پروژه در حال اجرای شهرداری تبریز گفت: امروز در راستای اجرای نقش نظارتی شورا به همراه تعدای از اعضای شورا، شهردار و شهرداران مناطق از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کردیم که یکی از آنها پارک ستارخان بود که مراحل اجرایی آن انجام یافته و پیشرفت خوبی دارد.
او ادامه داد: همچنین یک پارک یک هکتاری در یکی از مناطق محروم کلنگ زنی شد. ایجاد چنین پارک های محله ای، برای توسعه شهر بسیار خوب است و مردم می توانند به فاصله ۴۰۰ متر از منزل خود، به فضای سبز و سایر فضاها دسترسی داشته باشند. طی یکی، دو سال اخیر تعداد قابل توجهی پارک در تبریز احداث شده و تعدادی نیز در حال احداث است.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بیان کرد: مسیرگشایی ملازینال در طرح تفصیلی پیش بینی و مقرر شده است در طول یک سال تکمیل و آسفالت ریزی شود.
او افزود: مسیرگشایی ها، یکی از اولویت های شورای شهر است چراکه تعیین تکلیف چنین مسیرهایی، به کاهش میزان ترافیک کمک می کند.
دبیری گفت: به صورت مرتب هر هفته از پروژه های شهرداری بازدید می کنیم تا اگر مشکلاتی بخصوص در مورد بودجه و پشتیبانی وجود داشته باشد، برطرف شود.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.