تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 4067

محرم محمدزاده:

توجه ویژه مدیریت شهری تبریز به مناطق کم برخوردار

عضو شورای شهر تبریز گفت: توجه شورای شهر و شهرداری تبریز در این دوره از شورای شهر به توسعه مناطق کم برخوردار بوده که شکر خدا توانسته‌ایم اقدامات مناسبی انجام دهیم که البته این فعالیت ها باید ادامه دار باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز محرم محمدزاده در بازدید از روند اجرای پروژه پارک ستارخان گفت: مناطق کم برخوردار شهر نقاطی هستند که دهه‌های متمادی به همان حال رها شده بود و توجه چندانی به آنها نمی شد.
او افزود: اختصاص بودجه و اعتبار برای این مناطق از شهر تبریز ضروری بود و امیدوارم در شورای بعدی نیز این رویکرد تداوم یابد چرا که کلیه این اقدامات برای آینده شهر و جامعه است.
محمدزاده با اشاره به احداث کتابخانه یک هزار مترمربعی در پارک ستارخان، گفت: به دلیل کوچک بودن فضای خانه‌های این مناطق، محلی برای تمرکز و مطالعه کودکان وجود ندارد. به اعتقاد من این کتابخانه می‌تواند سکوی پرتابی برای پیشرفت کودکان این منطقه باشد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر تسریع در روند اجرای این پروژه بیان کرد: هم اکنون درختان این پارک کاشته و سبز شده‌اند. اگر عملیات احداث پروژه با همین سرعت تداوم یابد، سال آینده به بهره برداری کامل می‌رسد.
او ادامه داد: هم اکنون نیز برخی قسمت‌های پارک ستارخان قابل استفاده بوده و همشهریان از آن بهره‌مند می شوند.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.