تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 4066

سخنگوی شورای شهر تبریز:

افتتاح ۴۰ پارک محله‌ای در دوره پنجم شورای شهر تبریز

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در این دوره شورای اسلامی هدف ما گسترش پارک‌های محله‌ای بوده‌است که با همراهی شهرداری تبریز ۴۰ پارک محله‌ای در ابعاد بزرگ و کوچک در سطح شهر به خصوص محلات کم برخوردار افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز کریم صادق‌زاده گفت: ۷۰درصد بودجه شهرداری صرف کارهای عمرانی می شود و هدف مدیریت شهری گسترش روز افزون‌ فعالیت های عمرانی می‌باشد.
این عضو شورای شهر با بیان اینکه بر اساس سیاست‌های شورای اسلامی شهر تبریز که در جهت گسترش فضای سبز تبریز تببین کرده است گفت: با تلاش ها و فعالیت‌های انجام یافته در این دوره مدیریت شهری تا امروز ۴۰ پارک محله ای در شهر تبریز افتتاح شد.
او یادآور شد: هم اکنون توسعه فضای سبز تبریز به استانداردهای لازم نزدیک شده است که این موضوع برای شهر بسیار حائز اهمیت است.

کریم صادق‌زاده تاکید کرد: سعی داشته ایم از کارهای ویترینی خودداری کنیم و تمرکز و توجه جدی بیشتر در مناطق کم برخوردار که اقشار آسیب پذیر در آنها زندگی می‌کنند باشد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص احداث پارک ستارخان در محل سابق آرامستان ستارخان، گفت: ساماندهی گلزار شهدا و احداث پارک ستارخان در حوزه منطقه ۱۰ که در فضایی به مساحت سه و نیم هکتار از جمله این اقدامات به شمار می رود.
به گفته او، طراحی مسیر سلامت، مسیر دوچرخه سواری، محوطه یادمان شهدا، محوطه گل و گیاه دائمی، فرهنگسرا و کتابخانه، گذر مشاهیر و فضای باز کودکان و آلاچیق از جمله امکانات و ویژگی های این پارک خواهد بود.
عضو شورای شهر تبریز با قدردانی از شهردار منطقه ۱۰ و معاونین وی در احداث این پارک اظهار امیدواری کرد: شاهد رشد و توسعه روند عمرانی این پارک در ماه های گذشته هستیم و امیدوارم تا خرداد سال آینده به بهره برداری برسد.
صادق‌زاده از پروژه مسیرگشایی ملازینال به عنوان یکی دیگر از بازدیدهای امروز نام برد و افزود: پروژه مسیرگشایی ملازینال در مراحل پایانی است و انتظار داریم طی یک ماه آتی این مسیر کاملاً ساماندهی شده و مردم از آن استفاده کنند.
او با اشاره به احداث دو پارک های محله ای جدید در حوزه شهرداری منطقه یک گفت: اعضای شورای اسلامی شهر تبریز قدردان زحمات و تلاش های شهردا منطقه یک و عوامل آن هستند.
او یادآور شد: بر اساس سیاست‌های کلانی ترسیم شده و برنامه‌های راهبردی سیاست گذاری شده، انتظار می رود بودجه و درآمد شهر در راستای رفاه هر چه بیشتر شهروندان باشد
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.