تاریخ : سه شنبه 22 مهر 1399
کد 4061

در جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی بررسی شد؛

رفع موانع مسیل ها و الزام آزادسازی بستر و حریم مهرانه رود

جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز با موضوع رفع موانع مسیل ها و الزام آزادسازی بستر و حریم مهرانه رود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز؛ در این جلسه گزارش اقدامات انجام گرفته توسط مسئولان ذی ربط ارائه شد.
در ادامه نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز ضمن اشاره به بررسی موردی رفع موانع و مسیل ها در مناطق مختلف گفت: اگر مدیریت واحد شهری و مدیریت بین بخشی در اداره این امور وجود نداشته باشد مشکلات و معضلات موجود حل نخواهد شد.
سونیا اندیش اظهار داشت: موضوع سیلابها و مسیل ها در مکان های مختلف از جمله پاساژ جواهر مورد بررسی قرار گرفته و مبلغ کلانی از سرمایه شهروندان در این مکان بی استفاده قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه برخی کارها با نیت مثبت انجام می شود اما چون سنگ بنا غلط است در ادامه نیز نتیجه ای ناطلوب به همراه دارد افزود: موضوع را در جلساتی با حضور شهردار و معاونت خدمات شهری، معاونت عمران، مدیرعامل سارمان پسماند و.. برگزار کنیم تا از برخوردهای جزیره ای برای رفع این معضل جلوگیری شود.
اندیش تاکید کرد: مدیریت جامع تدوین و مسیولیت بخش ها مشخص و تقسیم شود.
نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: متاسفانه دستگاه های اجرایی خود را ملزم به پاسخگویی در قبال شورا نمی کنند.
همچنین کارشناسان امر در خصوص نحوه رفع موانع مسیل ها پیشنهاداتی ارائه کردند.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.