تاریخ : يکشنبه 20 مهر 1399
کد 4057

در تذکرات اعضا شورای اسلامی شهر تبریز مطرح شد:

ترافیک میدان فهمیده موجب سلب آسایش شهروندان شده است/ پروژه لوپ توانیر به پاسداران کارشناسی نشده است

شکور اکبرنژاد با اشاره به درگذشت استاد محمد رضا شجریان و تاثیرو نقش بزرگ ایشان در ادبیات و موسیقی کشور و همچنین فوت آقای کامران شکیبایی هنرمند تئاتر استان درگذشت این عزیزان را تسلیت گفت.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، وی در ادامه سخنان خود افزود: به عنوان شخصی که در جنگ بوده‌ام جنگ را همواره محکوم کرده ام و امیدواریم صلح در قره‌ باغ همواره پایدار باشد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: امیدواریم صلح و گفتگو از جنگ جلوگیری کند.

در ادامه محمد حسن اسوتچی گفت: برخی افراد در زمینه پرداخت حقوق ها عمدی یا غیر عمدی موجب ایجاد مشکل می‌شوند، پرداخت حقوق ها مشکل هر ماهه ما است و این موضوع باید رفع شود.

محرم محمدزاده همچنین در تذکر خود با اشاره به موضوع قره‌ باغ که مطرح شد گفت: برخی افراد به نمایندگان ولی فقیه در شمالغرب کشور کم احترامی کردند به آنها هشدار می‌دهیم که اولین ‌و آخرین بارشان باشد و در ابراز نظر ها در خصوص این شخصیت ها مطالعه کنند بعد نظر دهند رهبر انقلاب گفته‌اند قره باغ خاک‌اسلام است.
وی اظهار داشت: در حاشیه شهر بانوانی وجود دارد که حتی توان اداره زندگی را ندارند دختران تحصیل کرده ی ما در حاشیه شهر با وجود تحصیل بیکار مانده‌اند.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: کارگران ساختمانی امروز بیکار‌هستند باید به مشکلات آنها رسیدگی شود.
محمد زاده تاکید کرد: در بی‌آرتی از سربازان پول می‌گیرند در هیچ‌ کجای دنیا از سرباز پول نمی‌گیرند.
وی با اشاره به ترافیک میدان فهمیده به توانیر گفت: این ترافیک موجب سلب آسایش مردم شده است.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه شهرداری بازهم از اماکنی که به اجاره داده است، پول اجاره دریافت می‌کند اظهار داشت: هنوز پیگیری ها برای جلوگیری از این این امر نتیجه بخش نبوده است.
محرم محمدزاده گفت: محله کرکج به دلیل نبود پل زیرگذر با مشکل روبرو است و روزانه جند نفر در اتوبان کسایی تصادف می‌کنند اما کسی پیگیر چرایی آن نیست.

فریدون بابایی اقدم  گفت: امروز وضعیت کرونا در شهر مناسب نیست و فوتی ها افزایش یافته، شهرداری در اوایل کار همکاری خوبی با پرسنل درمانی داشت اما امروز این همکاری کمتر شده که باید افزایش یابد.
وی افزود: کد ارتفاعی ۴۰ متر قرار بود بررسی شود اما هنوز خبری نشده است.
 بابایی اقدم همچنین با اشاره به کف سازی بازار اظهار داشت: این امر اقدام مثبتی است که در زمان غیر مناسب اجرا می‌شود و شهروندان با مشکل روبرو هستند.
وی با تاکید بر اینکه تذکراتی که در صحن‌شورا به شهرداری داده‌می‌شود مغفول مانده است گفت:  لوپ توانیر به پاسداران کارشناسی نشده و کمیته فنی باید در خصوص این‌طرح ها اقدامات مناسبی انجام دهد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: به شورای قبلی در خصوص میدان ‌آذربایجان خورده می‌گیریم‌ اما شورای بعدی نیز به ما خورده خواهد گرفت.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.