تاریخ : يکشنبه 20 مهر 1399
کد 4053

رییس شورای اسلامی شهر تبریز؛

لزوم فراهم سازی بستر شهر برای حضور روشندلان/ ابتلای 30 هزار نفر به کرونا در استان/ یک هزارو 800 نفر در اثر ابتلا به کرونا تاکنون فوت کرده اند

رییس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به روز جهانی نابینایان بر لزوم فراهم سازی بستر شهری برای حضور نابینایان در شهر گفت: اقدامات خوبی در این زمینه انجام‌شده که لازم‌ است بیشتر نیز شود .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، شهرام دبیری در ادامه با اشاره به روز جهانی استاندارد اظهار داشت: امیدواریم ‌نظارت صحیح بر ارگانها باشد تا استاندارد ها را رعایت کنند.
وی همچنین با اشاره به عدم قبول کارت منزلت و کمیته امداد برای استفاده از ناوگان حمل‌ ونقل عمومی افزود: لازم است شهرداری در این خصوص اقدام لازم ‌را انجام‌ دهد تا همانند سابق شهروندان بتوانند از این کارت ها استفاده کنند.
رییس شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید به برگزاری جلسه‌ای با حضور مدیران شهرداری گفت: تصمیماتی در خصوص پرداخت به موقع حقوق کارکنان شرکت واحد گرفته شده تا نارضایتی ها در خصوص پرداخت حقوق ها رفع شود.
دبیری در حاشیه این جلسه اطلاعاتی و آمار‌هایی در خصوص ویروس کرونا در جامعه ارائه داده و افزود: تاکنون۳۰ هزار نفر در استان به کرونا مبتلا شده و هزارو800 نفر فوت کرده‌اند و در حال حاضر یک هزار نفر بستری کرونایی در استان وجود دارد.
وی اضافه کرد: در تبریز تخت خالی برای کرونا وجود ندارد و ظرفیت تخت‌های کرونایی پر شده‌ است .
دبیری گفت: باید تلاش کنیم پرتوکل های بهداشتی رعایت و از اجتماعات دوری کنیم  تا تعداد بیمارانی که نیاز به بستری دارند افزایش نیابد تا از بروز بحران جلوگیری شود.
 وی تصریح کرد: ۲۷ واکسن مختلف تاکنون تست انسانی خود را گذرانده‌اند که اگر به بازار بیایند که احتمالا آخر پاییز به صورت انبوه پخش خواهد شد
رییس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به پخش واکسن‌آنفولانزا گفت: برخی محدودیت‌ها برای ورود واکسن به کشور وجود داشت.
شهرام دبیری اظهار داشت: آمار فوتی‌ها در ایران مطابق با واقعیت است، اما آمار ابتلا بیشتر از آمار ارائه شده است.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.