تاریخ : پنجشنبه 17 مهر 1399
کد 4048

کمیسیون عمران پیگیر مقاوم سازی پل روگذر عباسی

یک روز پس از مطرح شدن موضوع پل روگذر عباسی در کمیسیون عمران اعضای این کمیسیون به بازدید میدانی از این پل رفتند و بر لزوم شروع فوری بهسازی این پل تاکید کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز سونیا اندیش در بازدید از شرایط پل عباسی و پروژه لوپ توانیر با بیان اینکه یکی از اولویت های کمیسیون عمران رسیدگی به وضعیت پل های روگذر و زیرگذر شهر تبریز است گفت: اولین پلی که به شرایط آن رسیدگی شد و هم اکنون درحال تعمیر است پل پیشقدم است که هم اکنون کار‌های مقاوم سازی و نگهداری آن درحال انجام است.

وی با اشاره به وضعیت پل روگذر عباسی گفت: مشاور ایمن سازی پل روگذر عباسی امروز راهکار هایی که برای مقاوم سازی پل می‌توان انجام شود را ارائه کرد که مقرر شد هرچه سریعتر این موضوع حل و سریعاً کار‌های مقاوم سازی انجام شود.
رئیس کمیسیون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری تبریز با بیان اینکه امروز نگرانی ما در خصوص شرایط پل عباسی است گفت: پل روگذر آبرسان نیز موضوع بعدی است که کمیسیون عمران به زودی به وضعیت آن ورود خواهد کرد تا مورد تعمیرات اساسی قرار گیرد.

وی درپایان گفت: به شهروندان عزیز تبریزی اطمینان می‌دهیم که کمیسیون عمران با جدیت پیگیر ایمن سازی پل روگذرعباسی خواهد بود تا در این دوره شورای شهر کار های مقاوم سازی شروع شود چرا که از اولویت های مدیران و شورای بعدی خبر نداریم.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.