تاریخ : يکشنبه 13 مهر 1399
کد 4040

درگذشت پاکبان شهرداری تبریز واقعه ناگواری است

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تسلیت درگذشت پاکبان شهرداری تبریز این واقعه تلخ را بسیار ناراحت کننده دانست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز سعید نیکو خصلت ضمن تشکر از مرکز پژوهش های شورا گفت: مرکز پژوهش ها برای استفاده از تکنولوژی های نوین در رفت و روب شهری می تواند طرح پژوهشی خود را برای به صفر رساندن تلفات انجام می دهد.
شکور اکبر نژاد نیز در این خصوص گفت: معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز در خصوص حفظ جان پاکبان تدابیر و آموزش های لازم را انجام دهد تا از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری کند تا در آینده شاهد این چنین حوادث ناگوار نباشیم چرا که قابل قبول نیست سالانه چندین نفر از پاکبانان زحمت کش شهرداری در اثر حوادث فوت کند.

عبداله تقی پور تصریح کرد: شهرداری در خصوص  بروز اتفاقات برای کارگران خدمات شهری اقدامات جدی انجام دهد.
وی افزود: امروز در دنیا در خیابان هایی که سرعت عبور و مرور زیاد است از نیرو های انسانی استقاده نمی شود ولی ما در خیابان های اصلی برای رفت و روب خیابان ها از نیروی انسانی استفاده می کنیم که کاملاً روش منسوخ است و پیمانکار ها ملزم شده اند که در شریان های اصلی از دستگاه های مکانیزه استفاده کنند.
تقی پور اضافه کرد: ۷ یا ۸ نفر از پاکبانان شهرداری در دوره شورای پنجم جانشان را از دست داده اند که لازم است با جدیت در این موضوع وارد شویم و تاکیید رفت و روب خیابان های شهری را با ماشین آلات انجام دهیم.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.