تاریخ : يکشنبه 5 مرداد 1399
کد 3912

سعید نیکو خصلت:

اقدامات مناسبی در زمینه های مختلف شهری به وقوع پیوسته است / تعامل با نمایندگان مجلس میراث خوبی از شورای پنجم‌برای دوره‌ های بعد است

سعید نیکو خصلت گفت:  اقدامات مناسبی در زمینه‌های فرهنگی، زیست محیطی و اجتناعی انجام شده و تم شورای پنجم پررنگ تر شوراهای گذشته بوده است.
  وی اظهار داشت: در زمینه شهر هوشمند نیز مصوبات مناسبی داشتیم و به سمت شهر هوشمند حرکت کرده‌ایم.
وی تصریح کرد: در زمینه ثبت املاک نیز که مشکلات بسیاری وجود داشت بسیاری از مشکلات با همکاری شهرداری و شورای شهر حل شد.
نیکوخصلت تاکید کرد: در زمینه مترو تبریز نیز اقدامات بسیار خوبی انجام گرفت .
دبیر شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تفاهم‌نامه‌ های بسیار خوبی با آموزش و پرورش و تفاهم‌ نامه های بلند مدتی با میراث فرهنگی انجام شد.
وی افزود: برنامه پنج ساله تدوین شد و هیچ قراردادی با ترک تشریفات انجام نشد، در زمینه فرهنگی هنری اقدامات مثبتی انجام شد و به سمت عدالت فرهنگی حرکت کردیم.
وی با اشاره به اینکه در تجمیع کمیسیون‌های ماده صد اقدامات خوبی انجام گرفت تا از فساد جلوگیری شود و حراست بسیار خوبی با همکاری اعضای شورای شهر از املاک و دارایی های شهرداری صورت گرفت.
عضو شورای اسلامی شه تبریز تصریح کرد: در زمینه آب و فاضلاب شبکه فاضلاب گسترش مناسبی یافت و در زمینه کتاب اقدامات خوبی به وقوع پیوست و مدیریت‌ در شهرداری به سمت ثبات و سیستم محوری حرکت کرد.
نیکوخصلت گفت: امروز ۹۰ درصد از ما به  انتقال آب به شهر فکر می‌کنیم اما در دنیا به سمت بازفراوری و تصفیه آب فکر می‌کنند.
وی افزود: در ۳ سال گذشته به موضوعات مختلفی توجه شده که موجب شد دیدگاه خودرا در خصوص مسائل مختلف تغییر دهیم .
دبیر شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه بودجه وزارت بهداشت و درمان هزاران میلیارد تومان است اما بودجه ورزش بسیار کمتر است گفت:  ما پیشگیری نمی‌کنیم و به درمان توجه داریم.
نیکوخصلت اضافه کرد: در مدیریت شهری به دیدگاه‌ های نو نیاز است تعامل با نمایندگان مجلس میراث خوبی از شورای پنجم‌برای دوره‌ های بعد است.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.