تاریخ : يکشنبه 5 مرداد 1399
کد 3910

کریم صادقزاده:

برگزاری جلسات نمایندگان مجلس و اعضا شورای شهر عامل سازندگی و توسعه شهر است/ لازم است وضعیت شغلی کارکنان شهرداری مشخص و شفاف شود

کریم صادقزاده با ابراز امیدوری برای سازنده بودن جلسه نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر و فرارسیدن  شهادت امام محمد باقر و روز عرفه گفت: سال گذشته در ترکیه جلسه اتحادیه های کارگری این اتحادیه ها به موضوع آب نیز ورود کرده بودند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز وی ضمن قدردانی از همکاری برای ساخت بیمارستان ۳۲۷ تختخوابی خاوران و ۹۶ تخت خوابی سهند  تاکید کرد: اختصاص ۴۵ هزار متر مربع زمین از سوی شهرداری برای احداث بیمارستان در شهرک خاوران اقدامی قابل تقدیر است که مقرر شد ۱۰۲ میلیارد تومان از بابت ارزش زمین به شهرداری پرداخت شود‌ که تا کنون اقدام مناسبی در این خصوص انجام نشده که اگر این مهم انجام‌ نشود بودجه هزار میلیاردی تامین اجتماعی نیز کارساز نخواهد بود
سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: 650 هزار کارگر بیمه شده و بازنشسته در تبریز وجود دارد که بیمارستان‌ های تامین اجتماعی باید به این عزیزان خدمات رایگان ارائه کنند.
وی با اشاره به حذف شرکت‌های پیمانکاری و عدم‌واگذاری نیرو‌های قرارداد موقت در قالب طرحی  تصویب شده گفت:  باید شرکت‌های پیمانکار در این زمینه حذف شود و قرارداد های شهرداری به صورت مستقیم با کارگران انجام شود.
صادقزاده اضافه کرد: وزارت کشور بخشنامه‌ ساماندهی وضعیت پرسنلی در شهرداری ها را ابلاغ کرده که متاسفانه به سمت فراموشی حرکت کرده اند.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهرداری به عنوان پیمانکاری بزرگ در شهر که ۱۳ هزار نفر در ادارات و سازمان‌های آن مشغول به کار هستند لازم است وضعیت شغلی کارکنان آن مشخص و شفاف شود. که انتظار داریم‌نمایندگان در این‌ زمینه اقدامات مناسبی انجام دهند .
صادقزاده تاکید کرد: ماهانه ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه پرسنل شهرداری است که پرداخت به موقع آن قابل تقدیر است.
 
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.