تاریخ : سه شنبه 27 اسفند 1398
کد 3666

آتش نشانی شغل الهی است

رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شغل آتش نشانی در کنار پزشکی از جمله مشاغل الهی هستند و در روزهای سخت در کنار مردم بوده و از جان و مال مردم محافظت می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، شهرام دبیری در مراسمی که به پاس قدردانی از زحمات آتش نشانان خدوم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز علی الخصوص محمد قلیزاده مدیر عامل این سازمان، برگزار شد گفت: امروز آتش‌نشانان در کنار پزشکان برای سلامت مردم جانفشانی می کنند زحمات آنان قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه آتش‌نشانان در صف مقدم مقابله با  با شیوع ویروس کرونا در کشور هستند خاطرنشان کرد: در حال حاضر حال عمومی فرمانده آتش نشانی تبریز نسبت به روزهای گذشته مساعدتر است.
وی با اشاره به جان بر کفی نیروهای آتش نشانی گفت: همه ما برای سلامتی و بهبودی حال آقای قلیزاده مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز که در خط مقدم مبارزه با کرونا، به این بیماری مبتلا شده است دعا می‌کنیم.


همچنین ایرج شهین باهر شهردار تبریز نیز در این مراسم با بیان اینکه از شهروندانی که به توصیه ها توجه نمی‌کنند گلایه‌مندیم گفت: برخی از شهروندان بدون توجه به توصیه ها در تجمعات حضور می‌یابند و جان افرادی که برای سلامتی آنها خدمت می‌کنند را به خطر می‌اندازند.
وی افزود:از همشهریان عزیز می‌خواهیم‌به نکات بهداشتی توجه کنند تا جان خود و خادمانشان در عرصه بهداشت و ایمنی حفظ شود.

شهردار تبریز با بیان اینکه اگر ۱۴ روز بتوانیم در خانه بمانیم زنجیره انتقال بیماری قطع خواهد شد گفت: بخاطر حفظ جان خادمین خود موارد بهداشتی را رعایت کنید و در خانه بمانید.
وی با بیان اینکه انتشار ویروس در تجمعات اتفاق می‌افتد افزود: وقتی نماز جمعه با آن عظمت تعطیل می‌شود این نشان می‌دهد که خطر جدی است و باید از تجمعات پرهیز کرد.
ایرج شهین باهر با بیان اینکه بی انصافی است بخاط بی‌خیالی خود جان افراد زحمت کش را به خطر بیاندازیم گفت: برای حفظ سلامتی خود وعزیزانمان باید موارد بهداشتی را رعایت کنیم.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.