تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند 1398
کد 3664

محرم محمدزاده:

در شرایط ویژه کشور باید حواسمان به اقشار کم درآمد شهر باشد

عضو شورای شهر تبریز گفت: امروز در شرایطی که همه اسرار داریم بازار تعطیل شود و مردم در خانه ها بمانند باید حواسمان به اقشار کم درآمد و کسانیکه باید کار کنند تا نان بخرند باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز محرم محمد زاده با بیان اینکه برخی از مردم با ارسال نامه هایی برایم از من درخواست کرده بودند شهرداری در روز های اخیر که با بحران کرونا روبرو هستیم از دریافت حق اجاره املاک خود گذشت کند گفت: از شهرداری درخواست دارم تا در قالب ارائه لایحه‌ای از شورا مجوز بخشودگی اجاره بهای املاک اجاره‌ای خودرا درخواست کند.
محمدزاده با اشاره به کمیاب شدن مواد ضدعفونی کننده و ماسک در داروخانه ها و لزوم ارائه مواد بهداشتی به مردم حاشیه شهر گفت: بنده به عنوان عضو شورای شهر به چندین داروخانه برای تهیه ماسک و مواد ضدعفونی کننده مراجعه کردم اما متاسفانه تهیه این مواد مشکل است و اگر‌بنده نتوانم این مواد را تهیه کنم مردم عادی و کسانیکه توان تهیه نان شب خود را ندارند چگونه این مواد را تهیه کنند. 
وی ادامه داد: امروز برای جلوگیری از حضور مردم کم برخوردار در سطح شهر باید کمک حال آنان باشیم و باهمکاری یکدیگر نیاز های آنها را در تمامی زمینه ها و بخصوص لوازم بهداشتی تامین کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم رسیدگی به املاک و مستقلات بلا استفاده شهرداری در نقاط مختلف شهر گفت: شهرداری در گذشته اقدام به مشارکت یا انجام پروژه‌هایی کرده که به دلایل مختلف در طول سالیان این املاک نیمه ‌کاره و یا بلا استفاده رها شده اند که باید تکلیف آنها روشن شود تا هم درآمدی برای شهرداری داشته باشد و هم از نارضایتی مردم بکاهد.
محرم محمدزاده در ادامه با بیان اینکه برخی آسیب های اجتماعی در نقاطی که شهرداری تملک کرده و رها شده اتفاق می‌افتد که باید مانع آن شویم.
محمدزاده افزود: مغازه هایی که در سه راه بهشتی ناقص تملک شده باید کامل تملک شود.
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.