تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397
کد 2469

در جلسه کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار مطرح شد

رونق اقتصادی مجتمع تجاری جواهر در اولویت کاری شهرداری قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، جلسه کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار که به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان و با حضور اعضا کمیسیون سرمایه گذاری و بهبودفضای کسب و کار، شهردار منطقه دو شهرداری تبریز،  مدیر سازمان سرمایه گذاری شهرداری و هیات امنا پاساژ جواهر تبریز برپا شد.
 
 
در آغاز جلسه  غلامحسین مسعودی ریحان با اشاره به اطاله ی رسیدگی به وضعیت فعلی پاساژ جواهر و بلا استفاده ماندن این مجموعه نسبت به  رونق اقتصادی پاساژ جواهر و انتقال سازمان فرهنگی و هنری شهرداری به محل دیگری خارج از مجتمع جواهر تاکید کرد.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبودفضای کسب و کار ادامه داد: 70 درصد از این مجموعه متعلق به شهرداری است و در واقع بیت المال محسوب می شود و باید در اسرع وقت به وضعیت فعلی آن پایان بدهیم.
در ادامه شهردار منطقه دو شهرداری کلانشهر تبریز گفت: در جلسات گذشته تصمیم به انتقال پل عابر گذر مقابل دانشگاه و اتصال آن به مجتمع تجاری جواهر گرفته شد و با همکاری دانشگاه تبریز و پیگیری های شهرداری منطقه دو این مهم صورت پذیرفت.
محمدباقر خوشنواز تاکید کرد: جابجائی پل عابرگذر مقابل دانشگاه تبریز و نصب مجدد آن در مقابل این بازار عمده مشکل کسادی آن را حل خواهد کرد.
وی اظهار داشت: راه اندازی انتشارات و شهر کتاب در این بازار بهترین فعالیت برای رونق اقتصادی است که بایستی بصورت جدی بررسی شود.
خوشنواز  تلاش برای رونق اقتصادی و راه اندازی شهر کتاب در مرکز خرید جواهر را موجب تمرکز خرید محصولات فرهنگی و دسترسی آسان دانشجویان به کتب مورد نیاز آنها با استقرار کتابفروشی ها در این مرکز، بسیار مفید دانست.
در ادامه این جلسه،  مسعودی ریحان خواستار همکاری برای رفع مشکلات زیر ساخت های تاسیساتی مجتمع جواهر در اسرع وقت شد.
 در پایان نیز برگزاری سیمنار ملی ظرفیت های گردشگری تبریز 2018 در توسعه فضای کسب و کار با همکاری کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار، دانشگاه فنی و حرفه ای و شورای استان تصویب شد.
 

 
نظرات شما
captcha refresh
powered by : ITShams

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شورای شهر تبریز می باشد.