تاریخ : يکشنبه 15 مرداد 1396     |     کد : 2109

شهرام دبیری:

مردم غیرتمند تبریز پیشگام انقلاب مشروطه بودند

رئیس شورای شهر تبریز گفت: مردم آذربایجان و تبریز نشان داده اند که در طول تاریخ، همواره مردمی غیور و پیشرو در تحولات مختلف هستند.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر شهرام دبیری در جلسه صبح امروز شورای شهر با اشاره به برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف روحانی، اظهار داشت: امیدوارم با تلاش و همدلی دولت و ملت و با تلاش مسئولین، مسائل و مشکلات اقتصادی جامعه را حل شده و شاهد رونق اقتصادی و برچیده شدن رکود اقتصادی باشیم.
او افزود: با خبر شدیم که یکی از ورزشکاران جوان تبریزی به نام محمد حسن میرزایی در مسابقات جوانان معلول در رشته پرتاب دیسک مدال طلا را اخذ کرده و این افتخار را تبریک عرض می کنیم.
وی با اشاره به سالروز امضای فرمان مشروطیت افزود: مردادماه امسال صد و نهمین سالروز صدور فرمان مشروطیت است که دلاورمردان تبریزی و رهبران مشروطه پس از ۱۱ ماه مقاومت منجر به پیروزی مشروطه شد و مردم آذربایجان و تبریز نشان داده اند که در طول تاریخ، همواره مردمی غیور و پیشرو در تحولات مختلف هستند.
او ادامه داد: ۱۴ مردادماه روز حقوق بشر اسلامی و کرامت اسلامی و ۱۷ مردادماه نیز سالروز خبرنگاران عزیز است که صادقانه تلاش کرده تا مسائل و مشکلات جامعه روشن شده و مشکلات مردم را به مسئولین منتقل کرده تشکر می کنیم و از خبرنگاران محترمی که اخبار شورای شهر را پوشش می دهند تشکر می کنم.
دبیری گفت: با توجه به آغاز فعالیت شورای پنجم از ۱۲ شهریور ماه،همکاران شورای چهارم تا زمانی که شورای چهارم شهر مستقر است تلاش کنیم با جدیت وظایف خود را انجام دهیم.


PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :