تاریخ : يکشنبه 24 بهمن 1395     |     کد : 2039

جواد ششگلانی:

راهپیمایی 22 بهمن نشانگر زمان شناسی ملت ایران بود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: راهپیمایی 22 بهمن نشانگر زمان شناسی ملت ایران است و پاسخی مناسب به تهدیدهای رئیس جمهور تازه کار آمریکاست.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، جواد ششگلانی در جلسه صبح امروز شورای شهر با تقدیر از حضور حماسی مردم شریف ایران بویژه شهروندان تبریزی در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این حرکت حماسی لبیک به فران مقام معظم رهبری و پاسخی قاطع به تهدید های اخیر رئیس جمهور آمریکا بود.
او ادامه داد: راهپیمایی امسال نقطه عطفی در تاریخ کشور خواهد بود و قطعا اعلام حمایت مردم از مواضع مقام معظم رهبری، موضع گیری های اخیر اسکتبار جهانی را تغییر خواهد داد.
ششگلانی در ادامه با تسلیت ایام فاطمیه تصریح کرد: مردم ما با توسل به ائمه اطهار تا کنون مسیر عزت را پیش گرفته اند و باید در این ایام چهره شهر متناسب با این روزها باشد.
وی گفت: این از تذکراتی است که سالانه در این زمان اعلام می شود و باید تمام مدیران شهری و استانی شرایط را برای عزاداری های مردم آماده کنند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با گرامیداشت 29 بهمن ماه نیز تاکید کرد: در تاریخ معاصر در دو نوبت نمی شود نقش تبریز و آذربایجان را فراموش کرد، مبارزات مشروطه و 29 بهمن ماه 56.
او گفت: در مبارزات مشروطه قیام مردم متدین تبریز به رهبری ستار خان و باقرخان و به تاسی از روحانیت باعث شد تا ملت ایران به خواسته های خود در نهضت مشروطه برسند.
ششگلانی ادامه داد: در قیام 29 بهمن سال 56 نیز مردم تبریز با رهبری روحانیت و امام خمینی (ره) اقدام به این حرکت کردند و نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی شد.
وی گفت: یاد تمام شهدای 29 بهمن تبریز را باید گرامی بداریم و جانفشانی آن بزرگواران را از یاد نبریم.


PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :