اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 8
اعضا عضو سایت : 19
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1999
ديروز : 1816
ماه : 38956
سال جاری : 260790
تعدا مطالب : 2025
كل : 1046842
مهمان : 8      اعضا عضو سایت : 19      اعضا آنلاین : 0      امروز : 1999      ديروز : 1816      ماه : 38956      سال جاری : 260790      تعدا مطالب : 2025      كل : 1046842
 
 معرفی عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریزاصغر عابدزاده عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز و رئیس شورای اسلامی شهرستان تبریز و  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز


اصغر عابدزاده اندریان
به سال 1345 در روستای اندریان از توابع بخش خارناوا متولد شد.وی تحصیلات ابتدایی را در روستای خود به پایان رسانده و جهت ادامه تحصیل راهی تبریز شد، ایشان پس از اتمام دوران راهنمایی در مدرسه راهنمایی اروند رود (شهید حقیقی فعلی) برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دبیریستان دهخدا ثبت نام کرده و خرداد 1364 در رشته علوم تجربی فارغ التحصیل شد.به سبب علاقه ای که به درس علوم انسانی و بخصوص دینی و عربی داشت در کنکور سراسرس 1364 در رشته دینی . عربی پذیرفته شد.
دوره کاردانی را در مرکز تربیت معلم علامه امینی تبریز در رشته دینی و عربی مشغول به تحصیل و در سال 1366 فارغ التحصیل شد.در همان سال به عنوان معلم در مدرسه راهنمایی طریق القدس تبریز،مشغول به تعلیم دانش آموزان شد
اواسط سال1367 به علت نیاز ضروری جبهه ها و اعلام نیاز سپاه ناحیه پنج باقرالعلوم به صورت مامور، به سپاه معرفی شد تا به جبهه اعزام شود ودر همین سال ،سرپرستی آموزش عقیدتی-سیاسی به او سپرده شد.بعد از صلحنامه جنگی- بین ایران و عراق- اواخر فصل تابستان 1368 جهت ادامه خدمت خدمت به آموزش و پرورش معرفی شد.
در سال  1367 در کنکور دانشگاه  آزاد اسلامی شرکت ودر مقطع کارشناسی الهیات  واحد تبریز قبول و درهمان سال  در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده و در سال 1374 موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شد.
بعد ار اتمام دوره کارشناسی ارشد در کنار فعالیت آموزشی و اجرایی در آموزش و پرورش با دعوت  مدیر محترم  گروه معارف اسامی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز مشغول به تدریس در این دانشگاه شد.بعد از این تاریخ ،راه برای فعالیت آموزشی وی در دانشگاه باز شد.
او که در سال های گذشته در کنار تدریس مدیریت گرو ه دینی و قران مدارس ناحیه 2 آموزش و پرورش را هم به عهده داشت.در سال1375 مدیریت دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ(ویژه علوم انسانی)را بر عهده گرفت این دبیرستان ها با تاکیدات رهبری در توجه به رشته علوم انسانی در هفت شهر بزرگ کشور تاسیس شده بودند.
با این که مسئولیتهای مختلفی به وی پیشنهاد می شد،وی به خاطر اهمیت ویژه ای که به ابن امر اقایل بود ،فقط به این مسئولیت تن داد.از سال 1380 رسما به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه آذاد اسلامی واحد تبریز در آمد و جزو اولین اعضای هیات علمی رسمی گروه معارف اسلامی این واحد محسوب می شودودر حال حاضر به عنوان عضو هیات علمی رسمی دانشگاه مشغول انجام وظیفه می باشد.
او در سال 2007 میلادی جهت  ادامه تحصیل در دوره تخصصی دکتری،راهی پایتخت دولت جمهوری آذربایجان شد و ضمن طی  مراحل قانونی در رشته فلسفه (الهیات) در آکادمی علوم آذربایجان در باکو به عنوان بزرگترین و معتبرترین محل آموزشی و پژوهش  این کشور ثبت نام و بعد از تحقیقات و ارائه مقالات مختلف و مرتبط با این رشته بالاخره در سال 2012 موفق به دفاع  اولیه شده و مورد قبول واقع گردید. و بعد از طی مراحل قانونی لازم رسما از پایان نامه دکترای خود دفاع  و موفق به اخذ درجه دکتری شد

اهم فعالیت و سوابق
1- عضو هیات علمی  رسمی و عضو شورای تخصصی گروه معارف دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز.
2- تدریس در دانشگاه .مراکز آموزشی عالی دولتی و غیره دولتی.
3- ریس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بستان آباد.
4-مدیر شورای گروه های آموزشی معارف اسلامی دانشگاههای آذاد شمالغرب کشور.
5- عضو شورای اسلامی شهر تبریز در دوره های سوم و چهارم (عضو هیئت ریسه به مدت  5 سال -  ریس کمسون برنامه و بودجه به مدت 4 سال)
6- عضو هیات منصفه مطبو عات استان.
7-عضو شورا ی سیاست گذاری گروه های آموزش معارف اسلامی دانشگاههای کشور.
8-نماینده تام الاختیلر شورای اسلامی کلانشهر تبریز در کمسیون  زیر بنایی و تولیدی  دبیرخانه  مجمع  تشخیص مصلحت نظام جهت تدوین پیش نویس  سیاستهای کلی نظام  در بخش مدیریت امور محلی.
9- عضو هیئت امناء و عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز.
10- عضو موسس گروه حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان  تبریز.
11- مدیر گروه علوم انسانی مرکز آموزشی علمی- کاربردی بهزیستی استان آذر بایجان شرقی.
12- مسئول بسیج دانش آموزی در آموزش و پرورش و عضو بسیج اساتید استان.
13- ریس شورای حل اختلاف شهرستان بستان آباد.
14- کارشناس دانشگاهی جهت حمایت از کرسی های نظریه پردازی.
15- مشاور اجرایی امور پژوهشی کانون فارغ التحصیلان شمالغرب کشور.
16- صاحب تالیفات و مقالاتی د رژورنالهای داخلی و خارجی.
17- تدریس  در مقاطع مختلف تحصیلی در آموزش و پرورش.
18- داور مساقات قرانی دانش آموزلن و فرهنگیان.
19- عضو کمسون بررسی آثار و تالیفات فرهنگیان استان.
20- سرپرست آموزش عقیدتی و سیاسی سپاه در دوران جنگ تحمیلی.
21- نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز.
22- رییس شورای اسلامی شهرستان تبریز